Обдаровані діти

Команда учнів Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО» взяла участь у ІІ етапі історико-краєзнавчого квесту «Мала академія наук стежинами рідного краю» і нагороджена грамотою управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації за зайняте ІІ місце(керівник- Щербанська І.М.-вчитель історії та правознавства). 2017р.

27 квітня 2017 р.  учні  9- 10 класів Лісівської  та Єлизаветградківської філії КЗ «Михайлівське НВО» взяли участь у заключному -  районному етапі конкурсу-огляду науково-дослідницьких робіт «Інтелектуальні надії».

Учень 10 класу Канцібер Т. (Лісівська філія) зайняв І  місце серед представників фізико-математичного відділення за роботу «Гальванізація в медицині», учень 9 класу Гудков Н. (Лісівська філія) виборов ІІ місце серед учасників секції історико- географічного відділення з роботою «Права дітей очима підлітків»

21 грудня 2017 року на базі Олександрівського районного центру дитячої та юнацької творчості відбувся конкурс проектів серед осередків дитячого самоврядування Олександрівського району. Шкільний парламент Лісівської філії представляли Компанієць Богдана (11 клас), Галкін Владислав (11 клас) , Канцібер Тарас (10 клас) з проектом «Облаштування зони відпочинку для жителів селища Лісового», під час захисту якого учні презентували 3Dмоделі майбутньої зони відпочинку.
Серед гідних перемоги проектів, одним із кращих було визнано роботу шкільного парламенту Лісівської філії. Проект «Облаштування зони відпочинку для жителів селища Лісового» посів ІІІ призове місце. Вітаємо!

24 учні учні Лісівської філії (4-11 класи) разом з вчителем фізики Красюк Юлією Павлівною  були учасниками змагань  з усного рахунку Прангліміне.
    1 лютого 2018 року на загальношкільній лінійці учасникам онлайн – змагань  Лісівської філії вручали сертифікати, у яких зазначено кількість набраних балів, місце на всеукраїнському рівні та на обласному. Найкращий результат по закладу у Маєра Владислава, учня 11 класу, який набрав 6839 балів, зайняв 921місце на всеукраїнському рівні,  на обласному – 41 (серед 938 учасників області).
   За результатами змагань  Красюк Ю.П., вчителя фізики, запросили на обласний фінал змагань Прангліміне-2018.

22 березня на базі Олександрівського РЦ ДЮТ було проведено фінальний етап  Чемпіонату інтелектуальних ігор серед учнівської молоді Олександрівського району. До фіналу потрапили команди, які стали переможцями відбіркових етапів.

Команда «Майбутнє України» Лісівської філії у складі Бойка Д., Канцібера Т., Галкіна В., Компанієць Б., Маєра В., Петрушко О. серед гідних суперників стала найкращою, виборовши І місце у старшій віковій категорії.

З метою популяризації інтелектуальних форм дозвілля , залучення школярів до інтелектуальних видів діяльності 27 вересня 2019 року в Олександрівському РЦДЮТ відбувся синхронний турнір Кубок Кіровоградської області з гри «Що? Де? Коли?», який є І етапом ХХІ Чемпіонату Кіровоградської області з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2019-2020 начального року та відбірковий тур районного чемпіонату з гри «Брейн-ринг».
За результами відбіркового туру районного чемпіонату  з гри «Брейн-ринг» команда «Майбутнє України» з Лісівської філії КЗ «Михайлівське НВО» (молодша вікова категорія)   у складі Бірця Романа, учня 5 класу, Седлецької Софії,  учениці 7 класу, Кравченко Єлизавети,  учениці 9 класу, Куценка Даниїла, учня 7 класу, Левицької Анастасії, учениці 9 класу та Степаненко Ангеліни, учениці 6 класу (тренер  Карлашевич А.К.)  посіла І місце та здобула право представляти інтелектуалів Олександрівського району на обласних змаганнях у м. Кропивницькому. У грі «Що?Де?Коли?» команда «Майбутнє України» -  виборола ІІ місце.